دکتر علی خانی متخصص زیبایی صورت کاشت مو بوتاکس پروتز

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

لیزر IPL روش محبوبی جهت برداشتن موهای زائد وجوان سازی پوست و روشن نمودن لکهای صورت وهمچنین آثار سطحی جوش های صورت (آکنه ) میباشد.
لیزر IPL با پالس نوری شدید جهت حذف موهای صورت ، پاها ، پشت و پوبیس بصورت آرام و بی خطر استفاده می کند. پالسهای نوری با تمرکز روی موها موجب ایجاد گرما و تخریب آنها بدون سوختگی و یا آسیب به پوست می شوند. لیزر حذف موی IPL سریع وکاملا بدون درد است. عوارض جانبی کم است ولی می تواند شامل قرمزی و تورم در محل درمان باشد که به سرعت برطرف می شوند.

 

کاندیدهای مناسب جهت IPL افراد دارای پوست روشن و موی تیره می باشند ، زیرا IPL پیگمان درون فولیکول مو را مورد هدف قرار میدهد. تعداد زیادی از مردم تجربه حذف موهای زائد به صورت کامل توسط این روش را دارند ، اگر موها دوباره رشد کنند به صورت نازک و ظریف خواهند بود.

 

IPL فتوفاسیال راهی جدید، سریع ، بی خطر و راحت جهت بهبود بافت ، تون و رنگ پوست می باشد. در بین روشهای غیر تهاجمی جوانسازی نوری، IPL موجب درمان پوستهای سالخورده ، حذف ضایعات پیگمانته ، کاهش قرمزی ناشی از شکسته شدن عروق نازک پوست میشود . IPL سبب بازگشت ظاهر جوان پوست و به، شفافیت و سلامت پوست کمک میکند.

 

IPL فتوفاسیال چگونه کار میکند؟

در این نوع وسیله غیر لیزری پزشکی پالسهای نرمی از نور مرئی به سطح پوست انتقال داده میشود. طی درمان ، پالسهای نوری پوست را هدف قرار داده و به طور موثری موجب حذف قرمزی و عروق مویینه شکسته شده پوست ، رفع هایپر پیگمانتاسیون(لکه های قهوه ای وتیره صورت)وآسیبهای ناشی از نور خورشید ، منافذ باز ،چین های ظریف و وضعیتهای روزاسه ای میشود. تعدادی از افراد درمان شده پیلینگ شیمیایی یا میکرودرم ابریژن را در ترکیب با IPL جهت بهبود نتیجه انتخاب میکنند.

 

چه مناطقی میتوانند تحت درمان قرار بگیرند؟

هر منطقه ای از بدن با پوست ناهموار ، قرمزی منتشر یا مناطق پیگمانته(تیره) میتواند به صورت بی خطر تحت درمان قرار بگیرد. صورت، قفسه سینه، شانه ها، بازوها شایعترین مناطق مورد استفاده در IPL هستند زیرا بیشترین تماس با خورشید را این مناطق دارند.

 

در زمان درمان IPL چه اتفاقی می افتد؟

درست قبل از درمان با IPL پزشک متخصص ، شما را توسط ، پوشش چشمی و استفاده از ژل در مناطق تحت درمان محافظت می کند در حین درمان دسته خنک و شیشه ای IPL به صورت نرم روی پوست شما قرار میگیرد سپس پالسهای نوری به سطح پوست منتقل میشوند.تعدادی از افراد در این زمان،دچاراحساس کوتاه و خفیف نیشگون مانند می شوند.

 

تاچند جلسه درمان مورد نیاز است؟

به طور میانگین 4 تا 6 جلسه درمان با فواصل 3 تا 4 هفته ای پیشنهاد میشود. به هر حال نتایج درمان در افراد مختلف متفاوت است.

 

پس از درمان با IPL چه اتفاقی می افتد؟

بلا فاصله پس از درمان با IPL شما ممکن است قرمزی مختصری روی پوست داشته باشید که طی چند ساعت بر طرف میشود. لکه های ناشی از آفتاب و لکه های پیری به طور موقت تیره میشوند و طی 1 تا 3 هفته لکه های تیره محو شده وسپس به طور کامل روشن میشوند.

 

چه زمانی نتایج را خواهیم دید؟

تعدادی از افراد بهبودی واضح را طی درمانهای اولیه مشاهده میکنند. IPL فتوفاسیال موجب بهبودی تدریجی با نتایج عالی طولانی مدت میشود. شما متوجه کاهش قرمزی ، فلاشینگ و مویرگهای باز شده خواهید شد. پوست شما از آسیبهای ناشی از خورشید، چینهای ظریف ، منافذ متعدد بهبود پیدا خواهد کرد و پیگمانتاسیونهای نامنظم کوچک میشوند. نتایج درمان با IPL به طور تیپیک پس از یکسال یا بیشتر خواهد بود.

 

آیا در طی زمان لکه ها و قرمزی آشکار خواهد شد؟

در طی سالهای بعد لکه های جدید،در صورت دریافت کافی نور خورشید ظاهر خواهند شد که اینها هم درمان خواهند شد. استفاده از ضد افتاب در خارج از خانه جهت کاهش صدمات ناشی از آفتاب و لکه های جدید و قرمزی مفرط، ضروری میباشد.

 

خواندن 1777 دفعه
آخرین ویرایش در 17 خرداد 1396

تماس با ما

خیابان فتحی شقاقی ، بین چهار راه یوسف آباد و چهل ستون ، ساختمان پزشکان سبز ، طبقه همکف ، واحد4

تلفن: 02188705550

تلفن: 02188705551

فکس: 02188716221

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید