دکتر علی خانی متخصص زیبایی صورت کاشت مو بوتاکس پروتز

رفع لک و روشن سازی پوست با لیزر Q Switch

دستگاه لیزر Q- Switch

با طول موج های متفاوت در درمان ضایعات رنگی پوست مانند خال ها، کک و مک و لکه های دستگاه لیزر پوستی و از بین بردن تاتو استفاده می شود.
لیزر Q- Switch نور لیزر را با انرژی انفجاری کوتاهی به تاتو تابانده در نتیجه تاتو را منفجر کرده و به ذرات ریزی تبدیل می کند که توسط سلول های دفاعی بدن از بین می رود . تعداد جلسات بستگی به رنگ و اندازه تاتو دارد.

شیوع تاتوهای زیبایی بطور عمده در سالهای اخیرافزایش یافته است وتقاضا برای پاک کردن تاتو هم بشدت زیاد شده است.روشهای زیادی برای پاک کردن تاتو استفاده شده است.لیزر Q-switched که پالسهای کوتاه با توان بالا ساطع میکند به طور وسیعی برای درمان تاتوهای ناخواسته استفاده می شود وبر پایه اصل فتوترمولیز میباشد.

به طور کلی دوره درمان اغلب طولانی پر هزینه وگاهی غیر عملی است که باعث ناامید شدن بیمار و ترک درمان میشود.به همین دلیلها ما تئوری ارائه دادیم که اضافه کردن لیزر co2 به لیزر Q-switched برای درمان تاتو میزان پاک شدن پیگمان را افزایش میدهدو درجه هیپو وهیپرپیگمانتاسیون تاشی از درمان را کاهش میدهد.استفاده از لیزر co2 با هدف برداشتن اپیدرم و بدنبال آن استفاده از لیزر Q-switched ممکن است باعث می شود که لیزر Q-switched به قسمتهای عمیقتر درم برسد بدون عوارض جانبی جدی.

تماس با ما

خیابان فتحی شقاقی ، بین چهار راه یوسف آباد و چهل ستون ، ساختمان پزشکان سبز ، طبقه همکف ، واحد4

تلفن: 02188705550

تلفن: 02188705551

فکس: 02188716221

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید