دکتر علی خانی متخصص زیبایی صورت کاشت مو بوتاکس پروتز

PRP

کاربرد (PRP) پی آر پی پوست وزیبایی

استفاده از PRP پی آر پی در جوانسازی و رفع برخی از مشکلات زیبایی هم اکنون در اقصی نقاط دنیا از جمله آمریکا، ژاپن، انگلیس، و نیز ایران مرسوم شده و هر روز گسترش بیشتری را تجربه می کند، زیرا روشPRP پی آر پی به خاطر به کارگیری خون خود بیمار برای درمان وی، دارای جذابیت و پذیرش بیشتری نسبت به روشهای مشابه می باشد.

میدانیم که بسیاری از مشکلات زیبایی نظیر چین و چروک ها، خطوط و غیره حاصل پروسه پیری و کاهش کلاژن، الاستین، ماتریکس بین سلولی، فیبروبلاست ها و چربی در لایه های پوست است. این پروسه قوام، شکل، حجم، صافی وقابلیت ارتجاعی پوست را کاهش داده و در نهایت به شکل گیری انواع مشکلات زیبایی نظیر چین و چروک و خطوط منتهی می شود. مطالب مرتبط با نقش پلاکتها در فرایندهای بازسازی بافت های مختلف، که در بخش های قبلی ارائه شدند، گویا توان PRP پی آر پی در بازسازی کلاژن، الاستین، عروق و ماتریکس بین سلولی و در نهایت باز گرداندن دوباره شادابی و جوانی پوست اند. بر همین اساس، هم اکنون PRP پی آر پیپوست، مو و زیبایی به روش های مختلف در درمان های پوست و مو استفاده می شود.

 

روش تزریق مستقیم PRP پی آر پی

می توان به منظور رفع مشکلات پوستی نظیر چین وچروک ناشی از افزایش سن، چین وچروک های داینامیک، اسکار آکنه و اسکار زخم های ناشی از بریدگی، سوختگی و ... ، خطوط اخم یا خنده، طاسی سر یا ابرو، و پُف و تیرگی دور چشم، بصورت مستقیم و به وسیله سرنگ انسولین در موضع درمان تزریق نمود. همچنین می توان آن را به منظور تسریع روند بهبودی، بطور مستقیم بر روی زخم های کهنه، زخم های دیابتی، ترک های پوستی و مواردی ازین قبیل اسپری نمود. تزریق مستقیم میتواند در همان نواحی بدن مانند : سر، صورت، گردن، شکم، پشت دست ها و غیره انجام شود.

 

روش استفاده موضعی

PRP پی آر پی را میتوان به منظور ارتقای کیفی پوست صورت و افزایش شادابی آن، به تنهایی یا مخلوط یا با ماسک ها و ژل ها، روی پوست مالید.
لیفتینگ صورت برای درمان و ترمیم شلی و افتادگی بوست اطراف لب ، گونه ، دو طرف چانه و نیز اطراف چشم و همینطور برای غبغب و گردن به کار میرود

تماس با ما

خیابان فتحی شقاقی ، بین چهار راه یوسف آباد و چهل ستون ، ساختمان پزشکان سبز ، طبقه همکف ، واحد4

تلفن: 02188705550

تلفن: 02188705551

فکس: 02188716221

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید