دکتر علی خانی متخصص زیبایی صورت کاشت مو بوتاکس پروتز

لیفتینگ کل صورت

جراحی پلاستیک لیفت صورت وگردن بالا رفتن سن یک واقعیت گریز ناپذیر است.هرسال که می گذرد پوست انسان بر روی صورت و گردن شل تر شده و بعلت کاهش انعطاف پذیری عضلات و شکسته شدن کلاژن پوست و دفع آن و همچنین تأثیر عوامل محیطی نظیر تابش آفتاب و هوای خشک و قوه ثقل ،ابتدا در پوست اطراف چشم چروک های ریز آشکار می گردد.سپس چروکهای سطحی و عمقی بر روی پیشانی و اطراف گونه و نسوج نرم صورت و گردن به طرف پایین آویزان می شوند.

از طرفی با افزایش سن و تغییرات هورمونی پیش آمده ضخامت نسوج چربی زیر جلدی کاهش یافته و به تدریج استخوان های جمجمه و صورت کاهش حجم می یابد و گونه ها نیز به تدریج کوچک تر شده و صورت ریزش پیدا می کند ، سپس چروک نواحی جلوی گردن ظاهر می شود.

شروع و شدت این تغییرات تحت تأثیر عوامل متعددی از قبیل ؛ توارث ، عادات شخصی مانند مصرف سیگار و الکل چاقی و لاغری مکرر ، رژیم غذایی غلط ، شغل و خستگی فردی و بهداشت پوست می باشد . امروزه با افزایش سطح سلامت عمومی ، رشد طول عمر متوسط و افزایش امید به زندگی سطح سلامت عمومی ،رشد رشد طول عمر متوسط و افزایش امید به زندگانی در میانسالان و همچنین بهبود وضعیت اقتصادی مردم، اعمال جراحی نظیر کشیدن پوست صورت و گردن به سومین عمل شایع جراح پلاستیک صورت تبدیل شده است.

عمل جراحی لیفتینگ صورت با بهم زدن تصوری که شما از صورت خود دارید و ایجاد ظاهری جوان تر اعتماد به نفس شما را بیشتر می کند و سبب آشتی مجدد شما با آینه منزلتان می شود.
این جراحی نیز مانند سایر اعمال زیبایی صورت نیاز به داشتن سلامت جسمی و روحی کافی و داشتن تصوری منطقی و انتظاری معقول از نتایج جراحی دارد.

از بین بردن چین وچروک و افتادگی صورت که وابسته به عوامل متعددی نظیر نوع ساختمان پوست ،زمینه بیماریهای قبلی ،میزان افتادگی پوست ،ساختمان استخوانی صورت و سلامت فردی دارد،سبب شده است که قبل از این عمل تصور ایده آلی نداشته باشید و تنها در پی بهبودی و بهتر شدن ظاهر خود باشید.زیرا این عمل نه قادر است جلوی افزایش سن شما را بگیرد و نه جلوی پیشرفت زمان را می گیرد ، بلکه می تواند سبب شود که شما ظاهر سلامت تر و جوان تری نسبت به سن واقعی خود پیدا کنید و اعتماد به نفس بیشتری جهت حضور در مهمانی ها و مراسم خانوادگی و فعالیت های اجتماعی پیدا کنید و احساس بی انگیزگی و عدم تلاش برای آینده در شما تقلیل دهد.

 

لیفت پوست صورت

 

لیفت پوست صورت

 

لیفت پوست صورت

 

لیفت پوست صورت

 

لیفت پوست صورت

تصمیم به جراحی

جراحی لیفتینگ از سنین 30 الی 80 سالگی قابل انجام است. لیکن بهترین نتیجه را می توان بین سنین 40 الی 60 سالگی به دست آورد. در جلسه مشاوره قبل از جراحی بهتر است از جراح خود در مورد نیاز به انجام جراحی های دیگر به طور همزمان سؤال کنید. در بعضی افراد همزمان با لیفتینگ نیاز به لیپوساکشن چربی اضافی ناحیه گلو و زیر چانه (غبغب) و صورت وجود دارد و یا در بعضی بیماران همزمان می توان اقدام به گذاشتن پروتز های مختلف در نواحی چانه و گونه نمود. بسته به نوع پوست شما اقداماتی نظیر لیزر تراپی پوست برای از میان بردن چین و چروک های ظریف انجام داد. همچنین در جلسه مشاوره می توانید اطلاعات دقیق تری از تغییرات احتمالی صورت خود کسب کنید . سپس عکسبرداری به منظور بررسی سابقه جراحی و طراحی دقیق چهره شما تهیه می شود و یک بررسی جامع از نظر سوابق بیماریهای عمومی ،قلبی و عروقی ،بیماریهای انعقادی حساسیت های داروئی ، مصرف سیگار والکل ،استفاده از داروهای خاص و آزمایشات روتین خون انجام می شود. سپس در مورد نحوه جراحی ،نیاز به بیهوشی و مراحل بهبودی با شما صحبت می شود.

نحوه عمل جراحی

عمل جراحی لیفتینگ در اطاق عمل کلینیک های جراحی و بیمارستانها در شرایط کاملاً استریل انجام می شود.
این عمل را می توان بدون نیاز به بیهوشی عمومی و فقط با استفاده از داروهای آرامبخش و خواب الود و بی حسی موضعی و یا با بیهوشی عمومی برای بیمارانی که خود در خواست نمایند انجام داد.
محل برش عمل جراحی از ناحیه جلوی گوش در مردان یا داخل گوش در زنان آغاز و سپس در پایین لاله گوش به پشت گوش چرخیده و در مسیر چروک پوست گردن بطرف پائین امتداد می یابد.
و با جدا کردن پوست این ناحیه از عضلات و نسوج زیرین ،در صورت نیاز چربی های اضافی ساکشن می شود و سپس عضلات و بافت همبندی SAMSکه عامل اصلی افتادگی و ریزش صورت می باشدبه طرف بالا و عقب کشیده شده و به وسیله نخ بخیه در محل جدید ثابت می گرددو بعد از برداشتن پوست اضافی محل برش جذاحی خیلی ظریف و به دقت ترمیم می شود سپس صورت و گردن پانسمان می شود.
دوره بهبودی

دوره بهبودی در افراد مختلف متفاوت است و داشتن بیماریهای نظیر دیابت ،بیماریهای تصلب عروق و شرایین و نوع ساختمان پوست در پروسه ترمیم شما موثر است. لیکن به طور عموم از بیماران به مدت48-24 ساعت بعد از عمل در بیمارستان یا کلینیک مراقبت می شود.
در این دوره بیماران استراحت کامل داشته، دارای پانسمان فشاری بوده، از آنتی بیوتیک های تزریقی جهت پیشگیری از عفونت استفاده می شود، بعد از مرخص شدن از بیمارستان نیز به مدت 5 روز تا یک هفته پانسمان ناحیه صورت و گردن ادامه یافته که ضروری است ضمن استراحت نسبی و استفاده از کمپرس آب سرد ناحیه جراحی برای پیشگیری از ورم و تسریع در بهبودی در موقع خواب زیر سر بلند باشد. در پایان هفته اول یا دوم بخیه ها کشیده می شوند و از هفته دوم به بعد بیمار قادر به انجام فعالیتهای اجتماعی خود بطور سبک خواهد بود.
اسکار محل عمل جراحی به تدریج از بین رفته و شما می توانید با آرایش موهایتان آن را تا ترمیم کامل بپوشانید. لذا به خاطر داشته باشید که انجام جراحی زیبائی برای استفاده در بقیه عمر شماست. لذا برای گرفتن نتیجه جراحی منطقی باشید و صبور .

http://www.drghaisari.com/

 

تماس با ما

خیابان فتحی شقاقی ، بین چهار راه یوسف آباد و چهل ستون ، ساختمان پزشکان سبز ، طبقه همکف ، واحد4

تلفن: 02188705550

تلفن: 02188705551

فکس: 02188716221

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید