دکتر علی خانی متخصص زیبایی صورت کاشت مو بوتاکس پروتز

روش ترکیبی FITو FUT در کاشت مو

چنانچه از هر دو روش FIT و FUT برای کاشت مو استفاده شود نام این تکنیک روش ترکیبی خواهد بود. روش ترکیبی به صلاحدید پزشک معالج و تمایل بیمار برای افرادی مناسب است که مطابق وسعت ناحیه طاسی و انتظار بیمارانجام یک مرحله کاشت مو برای ایشان کافی نیست.

کاشت مو به روش ترکیبی معمولا به این نحو است که ابتدا با تکنیک FUT نواری پوستی از پشت سر بیمار جدا شده و زیر میکروسکوپ فولیکولهای موی آن استخراج می شود تا برای کاشت آماده گردند. در مرحله بعدی از تکنیک FIT استفاده می شود و گرافتهای لازم را در منطقه ای در پشت سر بیمار به نام Safe Donor Zone و از حدود 1 سانتی متر پایین تر و 1 سانتی متر بالاتر از خط بخیه FUT برداشت می کنیم سپس با استفاده از ابزار خاص حفرات ریزی در ناحیه طاسی ایجاد کرده تا گرافتهای آماده برای پیوند طبق طراحی هنری و علمی در مناطق مذکور کاشته شوند.

لازم است بدانید هر کدام از مراحل گفته شده شامل جزئیات بسیار مهمی هستند که مهارت در انجام هر کدام از آنها موجب رسیدن به بهترین نتایج کاشت مو می شود، مثلا شاید به نظر برسد مرحله بستر سازی پوست سر و ایجاد حفرات پوستی برای از اهمیت چندانی برخوردار نباشد اما دقیقا برعکس، عمق و جهت و زاویه ایجاد این حفرات بسیار ریز و الگوی طراحی و چیدمان این حفرات بر اساس الگوی طبیعی موها، تعیین کننده جهت خواب موها و نمای ظاهری کل موها خواهد بود که در حقیقت یکی از مهمترین نکات کاشت مو هستند.

irannovinclinic.com

کاشت مو به روش ترکیبی FUT و FIT

 

کاشت مو به روش ترکیبی FUT و FIT

 

کاشت مو به روش ترکیبی FUT و FIT

 

کاشت مو به روش ترکیبی FUT و FIT

 

تماس با ما

خیابان فتحی شقاقی ، بین چهار راه یوسف آباد و چهل ستون ، ساختمان پزشکان سبز ، طبقه همکف ، واحد4

تلفن: 02188705550

تلفن: 02188705551

فکس: 02188716221

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید