دکتر علی خانی متخصص زیبایی صورت کاشت مو بوتاکس پروتز

جراحی افتادگی بازو ها

جراحي زيبايي بازو Brachioplasty 

بزرگي بازو در سنين پايين تر عمدتا به صورت چاقي و تجمع چربي است ولي در سنين بالاتر و بعد از كاهش وزن زياد به صورت شلي و افتادگي پوست است . اگر بزرگي بازو با پوست شل و ترك خورده همراه نباشد مي توان ان را با ليپوليز و بدون برش جراحي از بين برد ولي اگر شلي و افتادگي پوست زياد باشد بايد پوست اضافه را با برشي كه در ناحيه داخلي بازو قرار دارد برداشت .

 

كاربرد اصلي

از بين بردن بزرگي و چاقي بازو به وسيله ليپوليز برداشتن پوست اضافه و سفت كردن بازو با برش جراحي

 

نوع برش و بيهوشي

در صورت انجام ليپوليز برش در كار نيست ولي اگر قرار باشد پوست شل و ترك خورده برداشته شود

بايد از برشي طولي در ناحيه داخلي بازو استفاده كرد اين عمل را مي توان با خواب عميق همراه با بي حسي موضعي و بيهوشي عمومي انجام داد .

 

عوارض احتمالي

تورم و خونمردگي ناحيه عمل و اطراف ، تورم زودگذر دست ها .

مراقبت پس از عمل

درچند روز اول بايد دست ها بالاتر از سينه قرار داد تا تورم كاهش يابد بايد دست ها را در جهات مختلف حركت مفصل شانه ، حركت داد . از بازو بند مخصوص بايد به مدت 45 روز استفاده كرد .

از بین بردن شلی و افتادگی پوست بازوها

از جمله مناطقی که همیشه افراد نسبتاً چاق به خصوص خانم ها با آن مشکل دارند چربی اضافی و قطر بیش از اندازه قسمت بازوها می باشد که در اغلب موارد یا پاسخ خوبی به روش های متداول کاهش وزن نمی دهند یا اینکه متعاقب کاهش وزن دچار شلی پوست ناحیه مذکور می گردد که ظاهر چندان زیبایی در هنگام پوشیدن لباسهای آستین حلقه ای ندارند .

تکنیک های مختلفی جهت بهبود شکل ظاهری بازوها بسته به میزان بافت چربی و الاستیسیته پوست منطقه وجود دارد که می توان تنها از لیپوساکشن استفاده کرد یا ترکیبی از لیپوساکشن و برداشتن پوست اضافی ناحیه مذکور که به آن Brachio plasty (براکیوپلاستی) می گویند .

 

عوارض:

 تورم و کبودی موقت، بی حسی و احساس کشیدگی در پوست ناحیه جراحی شده و در صورت استفاده از روش جراحی ایجاد یک اسکار طولی ناحیه داخلی بازو که به مرور زمان محوتر می شود ولی کاملاً از بین نمی رود .

 

نتایج:

نتایج عمل بسته به تکنیک استفاده شده دارد ولی در صورت انتخاب مناسب بیمار نتایج رضایت بخش است .

 

http://saadatabadclinic.com/

 

 

تماس با ما

خیابان فتحی شقاقی ، بین چهار راه یوسف آباد و چهل ستون ، ساختمان پزشکان سبز ، طبقه همکف ، واحد4

تلفن: 02188705550

تلفن: 02188705551

فکس: 02188716221

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید